Dołącz do naszego zespołu

Współtwórz Marsz Różowej Wstążki

Zapraszamy Cię do wsparcia 11 edycji Marszu Różowej Wstążki – szczecińskiego wydarzenia z ponad 12 letnią historią. Wydarzenie odbywa się każdego roku w październiku – miesiącu świadomości raka piersi. Naszym celem jest szerzenie świadomości mieszkańców naszego miasta na temat zagrożeń, jakie niesie za sobą zachorowanie na raka piersi. Rak wcześnie wykryty może być całkowicie wyleczalny!

Kogo poszukujemy?

Wolontariuszy

chętnych do fizycznego i organizacyjnego wsparcia wydarzenia

Przedsiębiorców

właścicieli i menadżerów firm szczecińskich

Organizacji medycznych,

gabinetów lekarskich, dietetyków, lekarzy, psychologów

Artystów

kreatywnych głów

Influencerów,

lokalnych stacji radiowych, gazet i czasopism

Uczelni i uniwersytetów,

stowarzyszenia studentów i fundacji

ZYSKAJ

Zostań marką odpowiedzialną społecznie

Bądź częścią naszej społeczności i współtwórz to niezwykłe, szczecińskie wydarzenie. Zostając naszym partnerem przyczyniasz się do wzrostu świadomości naszego społeczeństwa na temat raka piersi. Możesz zyskać realny wpływ na realną poprawę jakości życia mieszkańców Szczecina.

Czy wiesz, że marki odpowiedzialne społecznie, czyli angażujące się w wydarzenia społeczne podnoszą poziom kultury organizacyjnej wśród swoich pracowników? Angażując swój zespół do realizacji wydarzenia dbasz o ich zdrowie i wspierasz profilaktykę. Zaangażowanie w społeczne sprawy oddziałuje na lojalność  konsumentów i wzrost konkurencyjności.

Skontaktuj się z nami