Edycja 2019

Razem dla wspólnego celu

Szacuje się, że tylko w roku 2020 na złośliwego raka piersi w Polsce zachoruje 19 328 kobiet, a 6588 z nich zakończy się śmiercią. Nasz cel jest więc jasny: będziemy uczyć i uświadamiać kobiety i mężczyzn w każdym wieku, że rak piersi odpowiednio wcześnie wykryty jest całkowicie wyleczalny!

Twoją największą bronią przeciwko rakowi jest samoświadomość, dlatego podczas Marszu Różowej Wstążki przeprowadzimy liczne lekcje edukacji, będziemy ćwiczyć samobadania, będziemy wspierać rozmową  i wskażemy miejsca, w których otrzymasz najlepszą pomoc i opiekę w razie zachorowania.

Co Cię czeka w październiku?

Już 19 października szczecinianki i szczecinianie przejdą ulicami Szczecina w barwnym, wesołym korowodzie Marsz Różowej Wstążki przeciwko rakowi piersi! Spotkamy się na STARCIE o godzinie 12:00 przy Urzędzie Miasta Szczecin. Zabierz ze sobą mamę, siostrę, ciocię, przyjaciółkę. W nas, Kobietach drzemie wielka moc dzięki, której możemy sobie nawzajem pomagać. Podczas marszu będziemy utrwalać naszą wiedzę na temat samobadania piersi. BĘDZIEMY GŁOŚNE I RADOSNE!

Będziemy wspólnie maszerować 19.10

by osiągnąć sukces

Spotkamy się 19 października 2019 o godzinie 12:00 przy Urzędzie Miasta Szczecin! 

Z kim się zobaczysz na miejscu?

Poznaj wszystkich naszych partnerów, sponsorów i wolontariuszy wydarzenia

Flickr Photo Stream